Dosežki kluba

Srebrna trenerska značka Špeli Dizdarevič

Špela Dizdarevič, ustanoviteljica in gonilna sila AK ŠPELA od leta 1994 s svojim znanjem pridno navdušuje mlade atlete. V svoji atletski vrsti je vzgojila in dala navdih številnim atletom in s ponosom omeni, da je svoje znanje in začetno kraljico športov ATLETIKO predala trenutno eni najuspešnejših atletinji Maruši Mišmaš. Ponosna je na svoje delo, saj v svoji atletski šoli konstantno opozarja na sebe, da je njeno delo predano KRALJICI ŠPORTOV ATLETIKI. Sama o sebi pravi: ATLETIKA in delo z atleti mi je v ponos in to bom delala do takrat, ko bom v svojem delu uživala. Ni ji žal za vsak korak, ki ga preživi na atletskem stadionu, saj je ATLETIKA njena predanost. V atletski šoli ŠPELA trenutno vadi 90 nadobudnežev in nekateri med njimi že kažejo prve uspehe in že stopajo po sledeh nekdaj klubske atletinje Maruše Mišmaš.

Na sliki: Predsednik AZS Roman Dobnikar in trenerka Špela Dizdarevič

Prikaži

Vpiši se v atletsko šolo v mesecu septembru in oktobru! AK Špela Grosuplje ŠD Sodražica  ŠD Brezovica