Tekmovanja

DOLENJSKI POKAL V MNOGOBOJUA ZA U-6, U-8,U-10,U-12,U-14, Sodražica 02.12.2017

Na pokalu Dolenjske regije je nastopilo 110 tekmovalcev v različnih starostnih skupinah. Na tribunah pa so starši glasno vzpodbujali svoje otroke. Tekmovanja so se udeležili poleg domačega atletskega kluba ŠPELA iz Grosuplja, Sodražice in Brezovice še AK Krka Novo Mesto, AS Dolenjske Toplice, AK Bela Krajina, AK Brežice in AK Kočevje.

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16, Velenje 9.-10.9.2017

Na prvenstvu sta nastopili Katja Dolenec v disciplini met kopja in suvanju krogle in Nika Dubrovski v teku na 80m ovire in 300m ovire. Obe sta odlično nastopili. ČESTITKE!

17. ATLETSKI MITING ,, JERNEJEVO 2017,, , Šentjernej 23.08.2017

Nastopili so: Katja Dolenec- suvanje krogle in 300m, Nika Dubrovski – 300m in Mohar Matija – 300m. Katja Dolenec je v disciplini suvanje krogle osvojila 1. mesto.

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE, Celje 22.07.2017

Na prvenstvu je nastopil Matija Mohar v teku na 800m, osvojil 9. mesto s časom 2.02,59

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Slovenj Gradec 1.-2.07.2017

Na prvenstvu je nastopil Gašper Dizdarevič v disciplini met kopja, kjer je kljub poškodbi zasedel 3.mesto

12.MEMORIAL MATICA ŠUŠTARŠIČA IN PATRIKA CVETANA, Ljubljana 28.06.2017

Na memorialu je nastopil Matija Mohar v disciplini 400m s časom 54,09

EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16, Maribor 25.06.2017

Prvenstva se je udeležila Nika Dubrovski in prvič nastopila v disciplini 300m z ovirami.

KVALIFIKACIJE ATLETSKEGA POKALA SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE, Nova Gorica 17.-18.06.2017

Na kvalifikacijah je nastopil Matija Mohar in sicer v teku na 800m s časom 2.03.24

23.MEDNARODNI ATLETSKI MITING MLADIH ,, KRANJ 2017,, -MEMORIAL VUČKO, Kranj 10.06.2017

Na mednarodnem mitingu se je najbolje pokazala, da sodi v vrh mladih atletinj na srednje proge PIA LEBAR in s časom 1.53,60 osvojila 1.mesto.
Na mitingu so še nastopili: Mohar Matija – 800m ( 2.02,77), Vidrih Urška -800m, Dubrovski Nika- 300m (46,35), Omejec Vid- suvanje krogle 4. mesto in 300m 9.mesto, Trontelj Adam 600m ( 2.02.18 ) 7.mesto, Ferfolja Neža -200m (34,19) ČESTITKE VSEM

EKIPNO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Ljubljana 28.05.2017

Na ekipnem prvenstvu je nastopila Urška Vidrih in v disciplini 800m osvojila 3.mesto s časom 2.26,04

EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE, Celje 20.-21.05.2017

Na prvenstvu sta nastopila Urška Vidrih in Matija Mohar.
Urška je nastopila na 400m in osvojila 5. mesto. Matija je prvi dan tekel na 400m in osvojil 25. mesto ( čas, 54,01 ) drugi dan pa je tekel 400m ovire in zasedel 8.mesto s časom 1.04,79

PRVENSTVO SLOVENIJE V KROSU, Maribor 20.04.2017

Na šolskem prvenstvu Slovenije v krosu je nastopila Pia Lebar in osvojila 6.mesto. ČESTITKE

ATLETSKI MITING ,, DOMŽALE OPEN,, IN ,, MLADI UPI,, Domžale 09.04.2017

Na mitingu so nastopili: Urška Vidrih na 600m, čas 1.40,51 – 2.mesto, Matija Mohar 600m, čas 1.28,86 – 1.mesto, Nika Dubrovski 600m, čas 1.55,17 – 8.mesto. ČESTITKE.

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V KROŽNIH TEKIH ZA ČLANE, ČLANICE IN MLADINCE IN MLADINKE, Dunaj 21.01.2017

Na prvenstvu sta nastopila Urška Vidrih na 400m s časom 60,05 in Matija Mohar na 400m s časom 56,05. ČESTITKE